Reference a realizace

Nakladatelství KNIHA ZLIN

Nakladatelství KNIHA ZLIN zastupuje v České republice takové ikony světové literatury jako jsou Jo Nesbø nebo Simon Mawer.

Dopisy od Karla Čapka

„Tento film je mým největším producentským počinem a druhým velkým dokumentem o Karlu Čapkovi. Navíc první film, který jsem téměř celý točil v zahraničí,“ říká Ondřej Kepka a my jsme u toho.

Nakladatelství METAFORA

Metafora je opravdu hezký název pro knižní nakladatelství a my jsme moc rádi, že patří do naší rodiny skvělých klientů. A že mají opravdu co ukázat.

Divadlo Bez zábradlí

Je nám velkou ctí zastupovat divadlo plné úžasných herců zvučných jmen pod vedením nestárnoucího Karla Heřmánka. Co představení, to perla. V mnoha případech divadelní legenda.

Natallia Makovik

VIP Castle a Natallia Makovik – dáma, jejíž rodina byla po desetiletí perzekvována ruským a posléze běloruským režimem byla nucena utéct do České republiky. Zachraňuje rozpadající se hrady a zámky, hledá investory. 90% zámků nám v zemi doslova padá na hlavu. Na opravy je potřeba 318 miliard. ČR má ale k dispozici jen 2 miliardy na rok.

Prague Shakespeare Company

Unikátní divadelní soubor Prague Shakespeare Company hraje na scéně Divadla Kolowrat v Praze. Jejich pojetí shakespearovských her získalo mnoho ocenění v USA i v Anglii. Hrají v originále s českými titulky. Exklusivní zážitek!

Christina Johnston

Britská sopranistka zpívající převážně klasické a operní skladby. Působí na mnoha českých i světových scénách. Od roku 2010 žije v Praze.

Film Music Prague - Hudba Holywoodu

„Poznej hvězdy Hollywoodu zblízka!“ Podtitul benefičního festivalu Film Music Prague, jehož tým připravuje během roku řadu atraktivních koncertů filmové hudby. Jsme hrdým hlavním partnerem.

pavel houfek & b

Co klient, to srdeční záležitost a širší smysl. Hudba rozhodně širší smysl má a autorská tvorba v podání Pavel Houfek bandu z Teplic i vnitřní kouzlo. Jsme rádi, že tuto kapelu můžeme zastupovat a více Vám ji přiblížit.

Dobrá čajovna

Další rok spolupracujeme s Dobrou čajovnou. Věříme, že příjemnou spoluprací přispíváme k dalším úspěchům této zajímavé značky. Jsme rádi, že se majitelé rozhodli být viděni se Seen Media.

Ministerstvo dopravy ČR, (NE)zvratné osudy

Agentura SeenMedia se stará o mediální komunikaci celorepublikového bezpečnostně preventivního projektu (NE)zvratné osudy již od samého počátku, tedy od roku 2009. Projekt se zaměřuje na mladé lidi ve věku 17 – 19 let, tedy na začínající a mladé řidiče, kteří jsou rizikovou skupinou na našich silnicích.

Diamond club

Ve společnosti Diamond club se vyrábí a prodávají diamantové šperky s transparentní kvalitou a cenou. Majitelkou je certifikovaná gemoložka, která vystudovala Mezinárodní Gemologický Intitut v Ramat Ganu a získala titul Gemolog/Diamond Grader.

OpenCall Mobile

Je úžasné, že do rodiny našich klientů přibyl i mobilní operátor, a to ne jen tak ledajaký. Zabývá se totiž komunikací s dálkami, tudíž se zahraničím.

Jana Burdová, hair and beauty studio

Studio trojnásobné kadeřnice roku a třetí nejlepší kadeřnice světa Jany Burdové bylo klientem agentury SeenMedia téměř dva roky. Starali jsme se o kompletní mediální komunikaci. Jana Burdová dnes patří mezi profesionály i médii velmi vyhledávanou osobnost.

Restaurace Zahrada Teplice

Mezi naše klienty patří i tak trochu "jiná" restaurace s poetickým názvem Zahrada. Pokud vám není jedno, co a kde jíte, je Zahrada určena právě Vám. V restauraci najdete bio potraviny, sezónní ovoce a zeleninu z místních zdrojů, čerstvé maso nebo potraviny určené pro bezlepkovou dietu.

Zámek Napajedla

V galerii našich klientů je i skvost postavený ve stylu pozdně francouzského baroka z 18. století - Zámek Napajedla. Je to elegantní, jednoduchá volně stojící dvoukřídlá budova ve tvaru písmene „U“, jejímž majitelem byl ještě donedávna slavný továrník Jan Antonín Baťa.

Nakladatelství Baronet

Mezi knihami je nám dobře a proto jsme rádi, že nás oslovilo další nakladatelství - Baronet, a.s.

Nakladatelství Pavel Dobrovský - Beta

Kdo čte, tomu je určitě toto jméno velmi známé. Společnost Pavel Dobrovský – Beta patří mezi středně velké nakladatelské domy v České republice.

Spolek ProMír z.s.

Tento nově vznikající spolek, dříve občanské sdružení - tento název už oficiálně není používán - si vzal za úkol obeznámit všechny, jak to vypadá s hospodařením bytových družstev. Přestože se jedná o družstvo SBD Mír v Teplicích, tyto problémy se objevují v celé republice.

Copyright © SeenMedia, všechna práva vyhrazena, powered by SunlightCMS
+420 737 583 136, info@seenmedia.cz