< návrat zpět

Dobrá čajovna


Další rok spolupracujeme s Dobrou čajovnou. Věříme, že příjemnou spoluprací přispíváme k dalším úspěchům této zajímavé značky. Jsme rádi, že se majitelé rozhodli být viděni se Seen Media.

Dobrá čajovna je totiž velice zajímavá značka, která se na svoji cestu vydala před více než dvaceti lety založením první Dobré čajovny – matky v Praze, na Václavském nám. Oba majitelé značky si čaje sami objevovali na svých cestách po Číně, Japonsku, Indii, Cejlonu. S čaji obchodují na základě osobních kontaktů s nejlepšími pěstiteli těchto velmocí. Jelikož se ale chtějí věnovat právě především čaji a ne provozováním jednotlivých čajoven, rozhodli se nabídnout frenšízové smlouvy. V Čechách mají již mnoho partnerů a další čajovny vznikají v Polsku, Maďarsku, Slovensku a již několik v USA pod názvem Dobrá Tea. Sami majitelé ale trvají stále na svém, a to, že není důležitá kvantita, ale kvalita. A o tu se starají poctivě.

Reference / Mediální výstupy:


Dobrá čajovna ve Forbes Česko str. 3 Dobrá čajovna ve Forbes Česko str. 2 Dobrá čajovna ve Forbes Česko str. 1 Aleš Juřina v Mladé frontě Dnes Bingo Lee čajový mistr z Číny na návštěvě k 20 letům značky Monika Jindrová z Dobré čajovny v ÚL v Blesku pro ženy Historické mezníky Dobrá čajovna v Hospodářských novinách Oslavy 20 let v Dobré čajovně - matce
Copyright © SeenMedia, všechna práva vyhrazena, powered by SunlightCMS
+420 737 583 136, info@seenmedia.cz